Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, 26 XI 2023

Dziś swoje święto przeżywają ministranci, których zawołaniem są słowa: „Króluj nam Chryste!” Niech Bóg Wam błogosławi! Zapraszamy chłopców młodszych i starszych do grona służby liturgicznej.

 

Krąg biblijny w środę po wieczornej Mszy Świętej w salce parafialnej.

 

W czwartek święto św. Andrzeja, apostoła. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30.

 

W 1 piątek miesiąca spowiedź w Kamienniku od 16.00, w Kwiejcach od godz. 16.35, w Piłce od godz. 17.30. Spowiedź adwentowa w naszej parafii w poniedziałek 11 grudnia.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 7.40 Godzinki o  Niepokalanym Poczęciu NMP, a po Eucharystiach niedzielnych dziesiątka różańca odmawiana przez przedstawicieli Wspólnot Żywego Różańca.

 

Parafialny wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy do Poznania w niedzielę 03.12. o godz. 14.00 sprzed kościoła. Koszt: 50 zł. Na jarmarku będziemy 2 godziny, powrót około godz. 20. Lista uczestników jest już zamknięta.

 

Do nabycia kalendarz parafialny na rok 2024 (koszt: 10 zł) oraz  nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem” na grudzień. Pod chórem „Piłkarzyk” dla najmłodszych.

 

 Opłatki za dobrowolną ofiarą będzie można nabywać od pierwszej niedzieli Adwentu. Czekamy na świąteczne świece Caritas. Termin dostawy póki co jest niezależny od nas.

 

Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Pewnym wprowadzeniem jest autorska piosenka, którą można wysłuchać na FB parafii. Możliwość realizacji tego hasła w naszej parafii została opisana w nowym numerze „Zwiastuna”, który będzie wręczany podczas odwiedzin kolędowych.

 

Od poniedziałku 4.12 zapraszamy na Msze Święte roratnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 oraz we wtorki o godz. 6.30 – po porannej Eucharystii z akompaniamentem gitary, w salce parafialnej kawa, herbata i ciastka. Proszę, by dzieci przygotowywały na wieczorne roraty serduszka z napisanym wykonanym dobrym uczynkiem. Proszę także o lampiony. Szczegóły dotyczące serduszek, losowania figurek Matki Bożej oraz choinek z bombkami do przyklejania znajdują się w najnowszym „Piłkarzyku”.

 

W minionym tygodniu pożegnaliśmy dawnego mieszkańca Piłki, śp. Hartwina Semrau. RIP.

x. Paweł

 


Drukuj  
Parafia pw. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Piłce.